Гарантійний строк – це строк, протягом якого виробник (продавець) бере на себе зобов’язання про здійснення безоплатного ремонту або заміни відповідної продукції у зв’язку з введенням її в обіг.
Строк служби - календарний строк використання продукції за призначенням, протягом якого виробник гарантує її безпеку та несе відповідальність за істотні недоліки, що виникли з його вини.
Строк служби дорівнює гарантійному строку.
Гарантійні терміни:
14 днів – на обмін або повернення продукції належної якості, при умові, що речі не використовувались і зберегли свій товарний вигляд, споживчі властивості, цінники, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом з продукцією. В інтернет-магазині 14 робочих днів рахуються з моменту отримання Вами товару
* Обміну не підлягають білизна та шкарпетки
60 днів – на весь асортимент верхнього одягу при виявленні протягом даного строку виробничого браку.
Гарантійний строк носіння (експлуатації) нараховується з дня передачі кінцевому споживачу чи початку сезону:
Одяг:
- Весняно-літнього асортименту – з 1 квітня
- Осінньо-зимового асортименту – з 1 жовтня
Усі дії виконуються згідно з Законом України про "Захист прав споживачів" та внутрішніх документів, що регулюють питання надання гарантійного терміну в інтернет-магазині USALPHA.COM.
Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів", затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).
До товарів які не підлягають обміну, або поверненню відносяться:
- Пуховики (перо-пухові вироби)
- Рукавички.
- Білизна натільна (термобілизна, білизна, купальники).
- Шкарпетки.
- Антифог.
Гарантійні умови при придбанні продукції неналежної якості
У разі виявлення недоліків придбаної продукції протягом визначеного терміну гарантується їх безоплатне усунення; у разі виявлення істотних недоліків – повернення або заміна речей.
Недолік – будь-яка невідповідність продукції вимогам нормативно-правових актів і нормативних документів, умовам договорів або вимогам, що пред’являються до неї, а також інформації про продукцію, наданій виробником (виконавцем, продавцем);
Істотний недолік – недолік, який робить неможливим чи недопустимим використання товару відповідно до його цільового призначення, виник з вини виробника (продавця, виконавця), після його усунення проявляється знову з незалежних від споживача причин і при цьому наділений хоча б однією з нижченаведених ознак:
- він взагалі не може бути усунутий;
- його усунення потребує понад чотирнадцять календарних днів;
- він робить товар суттєво іншим, ніж передбачено договором.
У разі виявлення недоліків, гарантія не розповсюджується на уцінений товар. Даний пункт регулюється Законом України "Про захист прав споживачів", ст. 8, п. 1.1. – пропорційне зменшення ціни у разі виявлення протягом встановленого строку недоліків продукції..